Performans, Hassasiyet, Dayanıklılık

Orjinal Yedek Parça

Hassas Kalite

Plasser olarak, 60 yılı aşkın süredir sürdürmekte olduğumuz tasarım ve Ar-Ge çalışmaları neticesinde, başta teknoloji ve kapasite açısından markamız dünyanın lider demiryolu aracı üretici firması konumuna gelmiştir. Plasser bünyesinde üretilen tüm demiryolu araçları, performansını yüksek hassasiyetli ve uzun ömürlü yedek parçaların kullanılmasına borçludur. Bu yüksek performans seviyesi ise ancak orijinal yedek parçaların kullanılması ile korunabilmekte ve makineler uzun yıllar demiryolunda en iy işekilde hizmet verebilmektedir.

Maksimum Verim

Yüksek teknoloji ürünü Plasser demiryolu araçlarında her bir parçanın dayanıklılığı bağlı bulunduğu alt sistemin ve nihayetinde bütün aracın performansını ve verimini etkilemektedir. Bu sebeple yüksek dayanıklılığa sahip orjinal yedek parçaların kullanılması teknik arızaları minimuma indirmekte ve makinelerin ilk günkü üretkenliğinin korunmasını sağlamaktadır.

Eksiksiz Yedek Parça Stoğu

Türkiye ve Avusturya'da yerleşik stoklarımız ile gerek yeni gerekse eski model Plasser makinelerinize ait 60.000 farklı yedek parça ve aşınma parçasını en kısa sürede müşterilerimizin hizmetine sunabilmekteyiz.